^Do Góry
foto1 foto2 foto3 foto4 foto5 foto6

Miejskie Przedszkole nr3

Termin konsultacji

Indywidualne konsultacje Rodziców z Nauczycielami  (prosimy o wcześniejsze uzgodnienie terminu)

Login Form

 Godło

Drodzy Rodzice!

Od 25 maja 2020 r. Miejskie Przedszkole nr 3 w Nowym Sączu wznawia swoją działalność za zgodą Organu Prowadzącego w dwóch grupach:

I grupa młodsza (sala i szatnia na 1 piętrze) oraz grupa II starsza (sala i szatnia na parterze). Schodzenie się dzieci odbywa się od godziny 6:30 – 7:45. Proszę zdzwonić domofonem tylko na dół.

Na terenie przedszkola obowiązuje noszenie maseczek i rękawiczek ochronnych przez osoby dorosłe. Po przyprowadzeniu dziecka do przedszkola zostajecie Państwo przekierowani do wyznaczonej strefy (z zachowaniem zasady 1 rodzic 1 dziecko), w której przebieracie dziecko i w wyznaczonym miejscu przekazujecie pociechę wychowawcy grupy. Proszę zapoznać się z „Zasadami bezpieczeństwa i higieny w Miejskim Przedszkolu nr 3 w okresie trwania COVID-19” oraz „Procedurą postępowania w przypadku podejrzenia zakażenia lub zachorowania na COVID-19 u pracownika Miejskiego Przedszkola nr 3 lub dziecka uczęszczającego do Miejskiego Przedszkola nr 3.”

Szanowni Rodzice. W tym miejscu składam Państwu podziękowania za cierpliwość, wyrozumiałość, współpracę w tym trudnym okresie.

Dziękuję również współpracownikom, nauczycielom, którzy stanęli na wysokości zadania, pracy z wykorzystaniem metod i technik na odległość. Jestem z Was dumna.

Dziękuję także pracownikom obsługi, którzy wykonali powierzone im czynności w tym czasie na terenie Miejskiego Przedszkola nr 3 – placówka została pomalowana wewnątrz włącznie z parkietami, ochronami na kaloryfery, poręczami; zostały zamontowane dozowniki, pomieszczenia zostały dostosowane do wytycznych GIS.

Informuję również, że nauczyciele nadal będą zamieszczać informację i materiały dydaktyczne dla dzieci pozostających w domu.

Życzę dzieciom, Państwu i nam wszystkim wytrwałości i dużo zdrowia. Mam nadzieję, że w niedługim czasie będziemy mogli wspólnie się spotkać. Proszę mocno przytulić i ucałować każdego przedszkolaka Miejskiego Przedszkola nr 3 w Nowym Sączu.

Z wyrazami szacunku Dyrektor

mgr Barbara Oleksy

Copyright 2013  Miejskie Przedszkole nr 3